Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України має за честь запросити жителів та гостей міста відвідати персональну виставку Андрія та Анастасії Шнайдер. Урочисте відкриття якої відбулось 5 лютого у виставковій залі ІФООНСХУ, за адресою: Незалежності, 53

Виставка Андрія та Анастасії Шнайдерів вперше в Івано-Франківську, тому немає концепції, а є презентацією всієї творчості митців за багато років. У експозиції можна бачити живопис, сучасний арт-текстиль (настінний та просторовий), традиційний гобелен, скульптуру та дизайн. Автори не обмежують себе техніками, застосовуючи ту чи іншу в залежності від необхідності вирішення певної задачі.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Андрій закінчив Львівську академію мистецтв (інститут прикладного та декоративного мистецтва) в1985 році, член Спілки художників з 1989-го. Учасник багатьох виставок в Україні та за кордоном, співзасновник та співорганізатор (разом з дружиною Людмилою та донькою Анастасією) міжнародного проекту з сучасного художнього текстилю ”Скіфія”, який проводиться з 1995-го року і минулого літа франківці могли бачити дві міжнародні виставки - мінітекстилю та ”Файбермен”.

Анастасія є представником третього покоління родини художників. Закінчила дизайн інтер'єру в Херсонському національному технічному університеті і поряд з проектуванням інтер'єрів займається живописом та просторовими об'єктами арт-дизайну. Учасник українських та міжнародних виставок, переможець конкурсу Cow Design у номінації "дизайн інтер'єру".