Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Також маємо за честь запросити жителів та гостей міста відвідати обласну виставку з нагоди світлого празника Різдва Христового, що відкрилася 24 грудня 2018 року у виставковій залі ІФООНСХУ

Приєднайтеся до огляду тематичних творів художників Прикарпаття роботи яких виконані в різноманітних мистецьких жанрах і техніках: графіка, малярство, скульптура, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Гарного перегляду, настрою та веселих свят!

Фото з відкриття: Обласна Різдвяна художня виставка

 

 

У виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, за адресою: вулиця Незалежності, 53 12 жовтня  о 16:00 урочисто відкриється мистецька виставка, приурочена Дню художника. Мешканці та гості нашого міста можуть переглянути художні твори митців Прикарпаття, виконані в різних техніках і жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка триватиме до 26 жовтня 2018 року

 

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України має за честь запросити жителів та гостей міста відвідати виставку творів Василя Боднарчука.
Урочисте відкриття відбудеться 21 вересня о 16:00 годині у виставковій залі ІФООНСХУ за адресою, Незалежності, 53.

Шанувальники мистецтва зможуть ознайомитись з вишуканими авторськими творами, виконаними в техніці художньої кераміки та композиціями в техніці малярства.
Запрошуємо до живого спілкування з визнаним у світі Майстром, який впродовж багатьох десятиліть ділиться своїм талантом зі студентською молоддю Львівської національної академії мистецтв.

Виставка триватиме до 2 жовтня 2018 року у виставковій залі ІФООНСХУ

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро запрошує жителів та гостей міста відвідати Ювілейну  виставку Марії Корпанюк, урочисте відкриття якої відбудеться 2 липня 2018 року о 16:00

Виставка проходитиме до 14 липня 2018 року  у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 53. 

Не втратьте можливості ознайомитися з кращими роботами ювіляра. 

Фото з відкриття виставки за посиланням: Ювілейна виставка Марії Корпанюк

Детальніше: (02.07-14.07)Ювілейна виставка Марії Корпанюк

 

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро запрошує на урочисте відкриття персональної виставки Миколи Якимечка, яке відбудеться 9 травня о 16:00 у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України.

Запрошуємо друзів,  колег автора і шанувальників образотворчого мистецтва на виставку, де окрім авторських композицій, пейзажів і натюрмортів різних років виконання, портретів в техніці акрилового і олійного малярства можна побачити кращі семестрові і дипломні роботи студентів навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Буде представлено ряд підготовчих картонів в натуральну величину до композицій, виконаних в техніці жовткової темпери, акрилу, воскової емульсії, холодної енкаустики, багатошарового малярства з поліваріантністю підмальовків.

Виставка триватиме з 9 по 22 травня 2018 року, за адресою: Незалежності, 53

Фото з відкриття виставки за посиланням: Виставка Миколи Якимечка і його творчої майстерні

Детальніше: (09.05 - 22.05) Виставка Миколи Якимечка і його творчої майстерні

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро запрошує на урочисте відкриття персональної вистави малярства Сергія Гая, яке відбудеться 20 квітня о 16:00

Відомий і самобутній художник зі Львова Сергій Гай пропонує глядачеві свій варіант свободи творчості і щоденної праці.
Вільна лінія, живий силует, тремтливий контур, багатство тональної градації і щоразу вишукане колористичне вирішення авторських композицій, викликає порівняння з віртуозними джазовими імпровізаціями на знайомі для всіх теми.
Запрошуємо до спілкування з автором і його творчістю. Виставка триватиме до 2 травня

 

 

 

 

 

 

 

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро вітає Вас із наближенням світлого свята,  Христового воскресіння.

З нагоди свята маємо за честь запросити всіх небайдужих відвідати  урочисте відкриття обласної виставки, що присвячена Великодню, 04 квітня о 16:00

Виставка проходитиме з 04 по 17 квітня 2018 року у виставковій залі ІФООНСХУ.

Експозиція знайомить з творами художників Прикарпаття в різноманітних техніках і жанрах. Кожен автор, в свій спосіб, подякував Всевишньому за дар життя

Приєднайтеся до огляду тематичних творів художників Прикарпаття, роботи яких виконані в різноманітних мистецьких жанрах і техніках: графіка, малярство,скульптура, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Фото з відкриття за посиланням:Обласна виставка присвячена Виликодню

 

Детальніше: (04.04-17.04) Обласна виставка присвячена Виликодню

22 січня у виставковій залі ІФООНСХУ відбулось урочисте відкриття виставки творів миколаївських митців.

Художники Миколаєва представили свої досягнення в царині образотворчого мистецтва. Дивлячись на роботи відчуваєш подих степу, зігрітого сонцем і Чорне море під високим українським небом.

Виставка триватиме до  4 листопада у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації НСХУ.

 

 

22 грудня о 16:00 у виставковій залі ІФООНСХУ відбулося урочисте відкриття обласної Рідвяної виставки.

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України щиро запрошує жителів та гостей міста познайомитись з тематичними композиціями художників Прикарпаття, що  виконані в техніці малярства, графіки, декоративно-прикладного мистецтва і скульптури.

Виставка триватиме з 22 грудня до 3 січня 2018 року у виставковій залі ІФООНСХУ за адресою Незалежності, 53

Детальніше: (22.12 - 03.01) Обласна Різдвяна виставка

 

4 грудня о 16:00 у виставковій залі ІФООНСХУ відбудеться урочисте відкриття виставки творів Віктора Григорова.

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України щиро запрошує жителів та гостей міста познайомитись з багатим внутрішнім світом художника та унікальним поглядом на світ, що чітко прослідковується в кожному творі митця.

Віктор Григоров - український живописець, художник-монументаліст. Заслужений діяч мистецтв України. Персональні виставки відбулися в Києві, Відні, Лілі, Руані, Сорренто та Единбурзі. Роботи зберігаються в музеях і галереях України, Франції, Італії, Німеччини, Австрії, Великобританії.

Виставка триватиме з 4 до 17 грудня 2017 року у виставковій залі ІФООНСХУ за адресою Незалежності, 53

 

Виставкова зала Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України рада приймати виставку портретів Сергія Пущенка.

Урочисте відкриття відбудеться 21 листопада о 16:00.

110 портретів воїнів-добровольців створено з натури у 5-му ОБ ДУК “ПС” і 5-му ОБ УДА з травня 2015 року по квітень 2017 року в час Вітчизняної національно-визвольної війни з російськими окупантами художником Сергієм Пущенком.  На зворотній стороні кожного мистецького твору воїни-добровольці залишили написи – мотивації до життя та боротьби, побажання, заклики, автографи та інше.

Виставка триватиме до 2 грудня 2017 року.

 

 

 Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України має за честь запросити на урочисте відкриття персональної виставки творів малярства і скульптури В'ячеслава Гутирі, яке відбудеться 7 листопада 2017 року o 16:00 у виставковій залі ІФООНСХУ за адресою: вул. Незалежності,53 та триватиме до 19 листопада.

В'ячеслав Гутиря народився на Донбасі. 
Заслужений художник України, учасник вітчизняних і міжнародних симпозіумів по скульптурі, живописець з монументальним творчим баченням образів.
Запрошуємо мешканців і гостей Івано-Франківська ознайомитись з мистецьким доробком автора зі сходу України.

Не пропустіть можливість відвідати непересічну подію нашого міста.

 

 

 

 

 

Детальніше: 07.11 - 19.11 Виставка творів малярства і скульптури В'ячеслава Гутирі

 

У виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, 24 жовтня о 16:00 відбудеться урочисте відкриття виставки графічного мистецтва члена Національної спілки художників України Геннадія Гриценка. 

Виставка триватиме до 5 листопада 2017 року за адресою: Незалежності, 53.

 

 

 

У виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, за адресою: вулиця Незалежності, 53 5 жовтня відкрлась мистецька виставка, приурочена Дню художника. Мешканці та гості нашого міста зможуть переглянути художні твори митців Прикарпаття, виконані в різних техніках і жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка триватиме до 20 жовтня 2017 року

Фото з відкриття за посиланням:   Обласної мистецька виставка приурочена до Дня художника

 

 

22 серпня Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України відкрила традиційну обласну виставку образотворчого мистецтва, що  присвячена Дню Незалежності України.

Щиро запрошуємо жителів та гостей міста завітати на виставку, яка триватиме до 8 вересня 2017 року у виставковій залі ІФООНСХУ.

Не втратьте можливість побачити твори митців Прикарпаття.

Фото з відкриття за посиланням:  Вставка до дня незалежності України

 

Детальніше: 22.08 - 08.09 Обласна виставка до Дня Незалежності

 

Івано-Франківська обласна організація національної спілки художників України має за честь запросити жителів та гостей міста відвідати виставку творів Заслуженого художника України, професора  Михайла Фіголя, що приурочена 90-річниці від дня народження митця!

Шанувальники образотворчого мистецтва мають можливість зустрітися з творчістю художника, педагога і науковця - Михайла Фіголя до 20 серпня у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації НСХУ. 

Фото з відкриття за посиланням:Виставка заслуженого художника України, професора Михайла Фіголя

 

Детальніше: 09.08 - 20.08 Виставка заслуженого художника України, професора Михайла Фіголя

 

24 липня живописець Микола Качур відкрив свою чергову персональну виставку "Кришталеві ріки Карпат" у виставковій залі ІФООНСХУ!

Художнику вдалося ухопити "характер" карпатських водоспадів, річок і озер нашої благословенної Західної України. На виставці також представлено  кілька портретів, з десяток пейзажів, та натюрмортів.

Виставка триватиме до  6 серпня у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації НСХУ.

Фото з відкриття за посиланням: "Кришталеві ріки Карпат" Микола Качур

 

 

  

 

 

Відомий прикарпатський художник, заслужений художник України, Іван Іванович Лобода випускник Київського Державного інституту, співець карпатського краю святкує свій ювілей персональною виставкою творів живопису у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації НСХУ.

Його робота «Олекса Довбуш» знаходиться в Третьяковській галереї.

Маємо за честь запросити до огляду ретроспективної експозиції, яка найповніше розкриває творчий шлях 95-річного майстра.

Виставка  триватиме з 27 червня до 8 липня  2017 року.

Фото з відкриття за посиланням:Виставка творів живопису Івана Лободи

 

 

 

Івано-Франківська обласна організація НСХУ має за честь приймати виставку художника-графіка Василя Євдокимовича Перевальського

Художник працює в галузі книжкової і станкової графіки та живопису, майстерно володіє різними технічними засобами графічного мистецтва.

Ще в студентські роки почав творчо співпрацювати як художник-графік з провідними видавництвами України — виконував оформлення та ілюстрації до книжкових видань. Широке визнання художникові принесли створені ним цикли ілюстрацій до книжкових видань з українського пісенного фольклору, класичної і сучасної української поезії та станкові гравюри й екслібриси.

Щиро запрошуємо жителів та гостей міста відвідати виставку, яка триватиме до 25 червня 2017 року у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України.

Фото з відкриття виставки за посиланням: Графіка академіка Василя Перевальського

 

Детальніше: 12.06 - 25.06 Виставка графіки академіка Василя Перевальського

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро запрошує Вас відвідати виставку творів Ірини Вишеславської.

Художник живописець, графік, сценограф, літератор Ірина Вишеславська на виставці  в Івано-Франківську представить роботи різних років. Є досить давні, є сучасні. Але за тематикою майже всі вони присв’ячені Україні. Україна залишається для мисткині країною легенд та поезії. 

Урочисте відкриття виставки відбудеться 1 червня о 16:00 у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України. Виставка триватиме до 10 червня 2017 року.

Фото з відкриття за посиланням: Виставка творів Ірини Вишеславської

Детальніше: 01.10 - Виставка творів Ірини Вишеславської

Івано-Франківська обласна організація НСХУ має за честь запросити жителів та гостей міста на персональну ювілейну виставку живопису Миколи Варенні, відкриття якої відбулось 16 травня 2017 року.

Виставка «Шлях у часі - шлях у рівновазі» триватиме до 28 травня 2017 року у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України  (вулиця Незалежності, 53)

 

Детальніше: 16.05 - 28.05 Ювілейна виставка Миколи Варенні.

 

У рамках другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський Простір»  у виставковій залі ІФООНСХУ експонуватиметься виставка декоративно-прикладного мистецтва майстрів Прикарпаття.

Запрошуємо на урочисте відкриття виставки кращих творів декоративно-прикладного мистецтва, створених майстрами народної творчості Івано-Франківської області яке відбудеться 5 травня 2017 року о 10.45 год. 

На відкритті будуть присутні представники близько 40 країн Європи.

Вставка триватиме до 14 травня 2017 року за адресою: Незалежності, 53

 

Детальніше: 05.05 - 14.05 Гомін Карпат

 

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро вітає Вас із наближенням світлого свята,  Христового воскресіння.

З нагоди свята маємо за честь запросити всіх небайдужих відвідати  обласну виставку присвячену Великодню, яка проходитиме з 12 по 30 квітня 2017 року у виставковій залі ІФООНСХУ.

Приєднайтеся до огляду тематичних творів художників Прикарпаття, роботи яких виконані в різноманітних мистецьких жанрах і техніках: графіка, малярство,скульптура, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Фото з відкриття за посиланням:  Обласна художня виставка до Великодня

 

Детальніше: 12.04. - 30.04. Обласна виставка присвячена Виликодню

 

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України має за честь запросити жителів та гостей міста відвідати виставку творів студентів і викладачів кафедри сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв.

Урочисте відкриття відбудеться 31 березня 2017 року о 15:00 у виставковій залі ІФООНСХУ за адресою: вул. Незалежності, 53

Виставка триватиме до 10 квітня 2017 року.

Фото з відкриття за посиланням:  Вставка сакрального мистецтва

Детальніше: 31.03 - 10.04 Виставка сакрального мистецтва

 

Івано-Франківська обласна організація НСХУ має за честь запросити жителів та гостей Івано-Франківська на виставкe творів лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, академіка Академії мистецтв України, Заслуженого художника України, професора Харківської державної академії дизайну і мистецтв, засновника харківської школи монументального малярства Віктора Гонтарева.

Це чудова нагода для молодих художників збагнути головне в мистецтві і не розчинитися у другорядному, розрізняти служіння і бажання просто малювати.

Виставка триватиме до 19 березня 2017 року у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України  (вулиця Незалежності, 53)

Фото виставки за посиланням:  Персональна виставка Віктора Гонтарева

 

Детальніше: 06.03 - 19.03 Персональна виставка Віктора Гонтарева

 

Щиро запрошуємо Вас відвідати виставку Заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри дизайну і теорії мистецтва

Богдана Губаля

Виставка експонуватиметься з 20 лютого  по 5 березня 2017 року  у виставковій залі ІФООНСХУ, вул. Незалежності, 53.

Фото з відкриття за посиланням: Ювілейна виставка Богдана Губаля

 

Детальніше: 20.02 - 05.03 Запрошуємо на ювілейну виставку Богдана Губаля

 

6 лютого 2017 року у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України відбулося урочисте відкриття виставки малярства Заслуженого художника України, Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Опанаса Заливахи.

Виставка складається з 90 робіт художника, 13 з яких надав музей мистецтв Прикарпаття.

Заливаха дав певний канон і значно вплинув на представників франківської школи. Художник зберігав родинні традиції і водночас, як майстер, використовував сучасні прийоми.

Не втратьте можливість насолодитися роботами митця. Виставка триватиме до 18 лютого 2017 року.

Фото з виставки представлено за посиланням:  Фото з відкриття виставки Опанаса Заливахи

 

Детальніше: 06.02 - 18.02 Виставка малярства Заслуженого художника України Опанаса Заливахи.

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро запрошує жителів та гостей міста відвідати Ювілейну  виставку Петра Прокопіва.  

Виставка проходитиме до 4 лютого 2017 року  у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 53. 

Не втратьте можливості ознайомитися з кращими роботами ювіляра. На виставці представлено понад 60 робіт художника за останні 20 років його діяльності. 

Фото з відкриття за посиланням: Ювілейна виставка Петра Прокопіва

Івано-Франківська обласна організація НСХУ щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Також маємо за честь запросити жителів та гостей міста відвідати обласну виставку з нагоди світлого празника Різдва Христового, яка проходитиме до 18 січня 2017 року у виставковій залі ІФООНСХУ

Приєднайтеся до огляду тематичних творів художників Прикарпаття роботи яких виконані в різноманітних мистецьких жанрах і техніках: графіка, малярство,скульптура, вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Гарного перегляду, настрою та веселих свят!

Фото з відкриття за посиланням: Обласна Різдвяна художня виставка

Детальніше: 04.01-18.01 Обласна Різдвяна художня виставка

19 грудня 2016 року у виставковій залі Івано-Франківській обласної організації НСХУ – відбулося урочисте : відкриття персональної виставки "Простір, обмежений рамкою Богдана Фреїва"

Щиро запрошуємо відвідати виставку, що проходитиме з 19 до 30 грудня 

Шанувальники мистецтва зможуть ознайомитися з графічними і скульптурними творами майстра, що живе і працює в м. Долині.

Чекатимемо на Вас у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 53.

Фото з відкриття за посиланням: Простір, обмежений рамкою Богдана Фреїва


 

Детальніше: 19.12 - 30.12 Простір, обмежений рамкою Богдана Фреїва

 

 

 

Карітас Івано-Франківськ та Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України має за честь запросити усіх жителів міста та області відвідати перший творчий доробок дітей та молоді з особливими потребами - вихованців Івано-Франківського Карітасу

Щиро запрошуємо Вас відвідати виставку, яка буде експонуватись з 5 до 11 грудня у виставковій залі Івано-Франківській обласній організації Національної спілки художників України, за адресою Незалежності 53.

Фото з виставки за посиланням: Створюємо зміни разом - творчі та відкриті

 

Івано-Франківській обласної організації НСХУ випала честь відкрити Всеукраїнську художню виставку з нагоди ювілейних дат Івана Франка.

На виставці представлено твори митців з різних куточків України які тематично співвідносні до життя і творчості Івана Яковича Франка.
На виставці можна ознайомитись з відібраними до огляду композиціями в різноманітних жанрах і техніках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Щиро запрошуємо відвідати не пересічну подію,  в місті Франка. Виставку продовжено до 11 грудня.

Фотографії з відкриття за посиланням: ВСЕУКРАЇНСЬКА ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА

Роботи з Всеукраїнської художньої виставки до ювілейних дат Івана Яковича Франка

 

 

Детальніше: 15.11 - 04.12 ВСЕУКРАЇНСЬКА ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА

 

 

Івано-Франківській обласної організації НСХУ випала честь відкрити персональну виставку малярства Бориса Буряка - заслуженого художника України, дійсного члена академічного сенату Римської міжнародної академії сучасного мистецтва.

Щиро запрошуємо відвідати виставку цього знакового художника, яка проходитиме до 13 листопада 2016 року

Художник працює в галузі станкового та монументального живопису.

Фото з відкриття за посиланням:  Персональна виставка Бориса Буряка

 

Детальніше: 27.10-13.11 Персональна виставка Бориса Буряка

 

 

 Щиро запрошуємо відвідати обласну виставку приурочену до Дня Художника.

Урочисте відкриття якої відбулося 6 жовтня 2016 року у виставковій  залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України

На виставці представлено твори малярства, графіки, скульптури та декоративно-прикладного мистецтва.

Щиро запрошуємо відвідати виставку, яка  проходитиме до 25 жовтня 2016 року.

Фото з відкриття За посиланням:   Обласна художня виставка до Дня Художника

 

 

 

20 вересня у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України відбулось відкриття персональної виставки живописця, графіка, різьбяра, члена НСХУ, учасника багатьох міжнародних виставок Олексія Сердюка.

Щиро запрошуємо відвідати виставку, що проходитиме до 2 жовтня 2016 року.

Фото з відкриття За посиланням:  Персональна виставка Олексія Сердюка.

Детальніше: 20.09-02.10 Персональна виставка Олексія Сердюка.

 Щиро запрошуємо відвідати обласну художню виставку з нагоди 25 річчя Незалежності України.

Відкриття якої відбулося 17 серпня у виставковій залі ІФООНСХУ, що знаходиться за адресою Незалежності 53.

Представлено твори малярства, графіки, скульптури і декоративно-прикладного мистецтва виконані художниками Прикарпаття.

Виставка проходитиме до 31 серпня 2016 року.

Фото з відкриття За посиланням:   Обласна художня виставка з нагоди 25 річчя Незалежності України

 

Детальніше: 17.08-31.08 Обласна художня виставка з нагоди 25 річчя Незалежності України